نرم افزار آموزش آنلاین، نرم افزار آزمون آنلاین مدارس توانا ، کلاس مجازی

نرم افزار مدیریت آموزشگاه

نرم افزار مدیریت آموزشگاه

نرم افزار مدیریت آموزشگاه

نرم افزار مدیریت آموزشگاه توانا؛ دارای زیرسیستم های مستقل های مختلف و کاربردی ذیل می باشد:

 نرم افزار حضور و غیاب هوشمند فراگیران همراه با ارسال اتوماتیک پیامک ورود، خروج، تاخیر و غیبت
 نرم افزار حضور و غیاب پرسنل آموزشگاه همراه با ارسال اتوماتیک ورود، خروج، تاخیر و غیبت
نصب LCD در سالن آموزشگاه جهت نمایش کارتزنی دانش آموختگان (تصاویر فراگیران به همراه مشخصات آنها بر روی LCD  )
نرم افزار هوشمند ارسال پیامک جهت ارسال کارنامه مستمر، اطلاع رسانی ها، نمرات روزانه، مشاوره و ...
تابلو اعلانات الکترونیکی هوشمند آموزشگاه جهت نمایش دانش آموختگان برتر، گالری عکس، اطلاعیه های آموزشگاه و ...
سیستم ثبت نمرات ( به صورت درصدی، کمی، کیفی و ... ) در دفتر نمره الکترونیکی
نرم افزار تهیه کارنامه های فراگیران همراه با نمودارهای گرافیکی
سیستم نمایش هوشمند کارنامه فراگیران بر روی LCD با نگه داشتن کارت هوشمند مقابل دستگاه حضور و غیاب
سیستم دریافت اتوماتیک فیش کارنامه با نگه داشتن کارت هوشمند مقابل دستگاه حضور و غیاب
نرم افزار آرشیو پرونده تحصیلی، آموزشی، انضباطی، فرهنگی و ... با دسترسی و مدیریت آسان
نرم افزار اندروید گوشی اولیاء جهت دریافت گزارش حضور و غیاب فرزندان، دریافت نمرات ، موارد انضباطی و آموزشی و ....
وب سایت اختصاصی آموزشگاه جهت ارتباط آنلاین والدین با آموزشگاه

هر یک از این بخش ها دارای زیربخش های خاص خود هستند که می تواند در مدیریت آموزشگاه کاربرد داشته باشند.

نرم افزار حضور و غیاب هوشمند دانش آموختگان مبتنی بر کارت هوشمند سه منظوره می باشد. در زمان کارتزنی هر دانش آموخته به هنگام ورود به کلاس آموزشی یا هنگام خروج از کلاس آموزشی، سیستم پیامک ورود، خروج و یا تاخیر را با سرعت زیر یک ثانیه به صورت اتوماتیک و هوشمند به موبایل والدین ارسال می نماید. همچنین گزارش حضور و غیاب فراگیران علاوه بر ارسال به صورت پیامک، برای اندروید گوشی اولیاء ارسال می گردد و همچنین این گزارشات در وب سایت آموزشگاه به صورت روزانه قابل مشاهده می باشد.

به هنگام کارتزنی (نگه داشتن کارت مقابل دستگاه)، تصاویر فراگیران همراه با مشخصات آنها بر روی LCD که در سالن آموزشگاه نصب شده نمایش داده می شود. همچنین تصاویر پرسنل نیز به هنگام کارتزنی بر روی LCD نشان داده می شود و پیامک های ورود، خروج، تاخیر یا غیبت آنها به صورت خودکار و هوشمند به موبایل مدیریت ارسال می گردد.

در پروژه توانا در هنگام راه اندازی سیستم LCD در سالن آموزشگاه نصب می گردد که از آن به عنوان تابلو اعلانات الکترونیکی هوشمند نیز استفاده می گردد. در تابلو اعلانات الکترونیکی دانش آموختگان برتر، گالری عکس رویدادهای آموزشگاه، اطلاعیه ها، متولدین روز و ... در ساعات بیکاری سیستم اتوماتیک به نمایش درمی آید.

سیستم ثبت نمرات در نرم افزار دارای کاربری بسیار آسان بوده که می توان نمرات را از هر پایه ی دلخواه (100  یا هر پایه دیگر) به دانش آموزان نسبت داد تا پس از آن این نمرات به صورت اتوماتیک مستقیماً در سایت آموزشگاه و گوشی اولیاء قابل مشاهده باشد. همچنین هر دبیری در این سیستم می تواند در دفتر نمره الکترونیکی خود به راحتی نمرات دانش آموختگان را بدهد و همان لحظه نیز از طریق گزینه موجود با زدن یک کلیک نمرات را برای گوشی اولیاء ارسال نماید.

نرم افزار ارسال sms هوشمند که یک ماژول بسیار کاربردی در نرم افزار می باشد. از این ماژول جهت ارسال نمرات روزانه، کارنامه ها، اطلاع رسانی ها و ... می توان استفاده نمود. در نوع خود نرم افزاری بینظیر بوده که انواع گزینش های اطلاعاتی دلخواه را در اختیار کاربر قرار می دهد.

پس از ثبت نمرات در دفتر نمره الکترونیکی، می توان به راحتی از بخش تهیه کارنامه ، کارنامه های مستمر در هر بازه زمانی دلخواه دریافت نمود. همراه با کارنامه نمودارهای مقایسه ای و رشد هم ارائه می شود.

از ویژگی های جالب کاردبردی دیگر کارتهای هوشمند نمایش کارنامه مستمر فراگیران بر روی LCD سالن آموزشگاه می باشد. در این سیستم دانش آموختگان می توانند با نگه داشتن کارت هوشمند مقابل دستگاه حضور و غیاب، به صورت اتوماتیک و هوشمند کارنامه مستمر خود را به همراه نمودار مربوطه بر روی مانیتور سالن مشاهده نماید. البته نیازی به کار با هیچ دستگاهی جهت نمایش کارنامه نیست و پروسه به صورت خودکار انجام می شود. همچنین از ایده های جالب دیگر در این زمینه، دریافت فیش کارنامه اتوماتیک می باشد. فراگیران می توانند با نگه داشتن کارت هوشمند خود مقابل دستگاه حضور و غیاب به صورت ماهانه ( یا تنظیم آموزشگاه در بازه های زمانی دلخواه) ، به صورت کاملاً خودکار فیش کارنامه خود را به صورت چاپی از فیش پرینتر سیستم دریافت نمایند. نیازی به کار با هیچ دستگاهی جهت دریافت فیش کارنامه نمی باشد.

نرم افزار اندروید گوشی اولیاء که در اختیار والدین دانش آموختگان قرار می گیرد تا روزانه گزارش حضور و غیاب فرزندان، نمرات روزانه، دانش اموختگان برتر، پیام های انضباطی، تحصیلی، اطلاع رسانی های آموزشگاه و .... دریافت نمایند.

وب سایت آموزشگاه که جهت ایجاد ارتباط دو طرفه بین مسئولین آموزشگاه و والدین فراگیران در نظر گرفته شده در اختیار آموزشگاه قرار می گیرد. والدین می توانند گزارشات حضور و غیاب، نمرات و کارنامه فرزندان و پیام های آموزشگاه را در محیط کاربری خود مشاهده نمایند. فراگیران نیز می توانند با مراجعه به پنل کاربری خود جزوات، فیلم ها و مطالب آموزشی و نمرات خود را مشاهده نمایند. در وب سایت امکانات دیگری هم مانند گالری عکس، نمایش دانش آموختگان برتر، متولدین روز، ارتباط با والدین،  اخبار، منوهای مختلفی قرار داده شده است.