نرم افزار آموزش آنلاین، نرم افزار آزمون آنلاین مدارس توانا ، کلاس مجازی

نرم افزار صدور کارنامه مدارس

نرم افزار صدور کارنامه مدارس

نرم افزار صدور کارنامه مدارس


یکی از مهمترین کارهایی که در مدارس به صورت روال انجام می شود تهیه و صدور کارنامه های دانش آموزان می باشد که با توجه به دستی بودن آن، این کار زمانبر و همراه باخطا می باشد . همچنین با توجه به وسعت کار به خصوص در مدارس با حجم زیاد صدور کارنامه هایی با محاسبه تمامی رتبه ها و نمودارهای رشد و مقایسه ای دانش آموزان، ارائه مداوم این کارنامه ها در مدارس مشکل می باشد. 

بنابراین وجود یک نرم افزار کارا و قدرتمند که به کاربران امکان ارائه هر گونه کارنامه دلخواه را در کمترین زمان ممکن بدهد یک گام بلند در راستای هوشمندسازی نرم افزاری مدرسه می باشد که مطمئناً صدور کارنامه هایی با تجزیه و نحلیل قوی و درست همراه با نمودارهای گویا برای والدین می تواند پیشرفت تحصیلی را برای دانش آموزان به ارمغان آورد.

یکی از زیرسیستم های نرم افزار مدیریت هوشمند مدارس توانا بخش مدیریت تهیه کارنامه های کیفی توصیفی و عددی می باشد. بخش مدیریت کارنامه ها ، سیستمی بسیار جامع در تولید و طراحی انواع کارنامه های کیفی و کمی مورد نیاز مدارس می باشد که با داشتن قابلیت انعطاف پذیری بسیار بالا و منحصربفرد ، هر گونه تغییرات جزئی و یا کلی دلخواه معاونین بر حسب نیاز در ساختار و محتویات آنهاقابل اعمال و پیاده سازی می باشد.

 در مدارسی بخصوص با حجم بالای دانش آموزان و اطلاعات یکی از دغدغه های اصلی معاونین آماده نمودن کارنامه های مستمر ، 3 ماهه و نوبت اول ، دوم و ... می باشد که به روش سنتی و دستی مستلزم صرف وقت و زحمات فراوان است. از این رو برای حل کامل این مشکل نرم افزار مدیریت هوشمند توانا تمامی انواع کارنامه های مورد نیاز مدارس را با هر نوع ویژگی مد نظر معاونین با چند کلیک ساده فراهم آورده است.

سیستم توانا با محیط کاربری آسان و کاربرپسندانه و امکانات کم نظیر سعی در اتوماسیون نمودن مدیریت امورات مدارس و رفع نیازهای اصلی آنها و نیز افزایش رضایتمندی اولیاء دانش آموزان دارد تا با ایجاد ارتباط دو سویه بین مدارس و اولیاء بتواند کمک شایانی در بهبود عملکرد و پیشرفت فرزندانشان نماید. از ویژگی ها و ابتکارات نرم افزار مدرسه هوشمند توانا در ارتباط با کارنامه ها این است که دانش آموزان می توانند  فقط با نگه داشتن کارت هوشمند حضور و غیاب دانش آموزی خود مقابل دستگاه حضور و غیاب، کارنامه مستمر خویش به همراه  تمامی رتبه ها، نمودارهای مقایسه ای و رشد را بر روی LCD موجود در سالن مدارس مشاهده نمایند. همچنین بنابه صلاحدید دانش آموزان می توانند به صورت ماهانه و یا هفتگی و یا هر زمان مورد نظر مدرسه، فیش کارنامه خود را از فیش پرینتر وب کیوسک نصب شده به صورت کاملاً اتوماتیک و هوشمند بدون نیاز به کار با هیچ کیبرد، ماوس و یا سیستم خاصی دریافت نمایند. این طرح جالب و جدید انحصاری که از استقبال زیادی بخصوص در دبیرستان ها استقبال شده است، برای اولین بار توسط گروه طلای نرم در دبیرستان شهید آهنگری ارومیه با 1000 دانش آموز به اجرا درآمده است.

صدور انواع کارنامه های دبیرستان و کارنامه توصیفی:

کارنامه های تهیه شده از نرم افزار مدرسه توانا به دو صورت عددی (دبیرستان) و کیفی (توصیفی) قابل دریافت هستند. یکی از ویژگی های بینظیر نرم افزار مدیریت مدرسه توانا تهیه و چاپ 2700 نوع گزارش می باشد که در قسمت مربوط به کارنامه ها قابل طراحی و سفارش سازی توسط معاونین مدرسه می باشد. نرم افزار کارنامه مدارس توانا بسیار منعطف بوده و مطابق با سلایق مدارس به راحتی و در مدت زمان اندک قابل تغییر می باشد. از آنجایی که سیستم کیفی مدارس ابتدایی دارای قطعیت خاصی در تجزیه و تحلیل نمرات جهت رتبه دهی و کارنامه ها نمی باشد، بنابراین استفاده از یک سیستم تجزیه و تحلیل پیشرفته و دقیق توسط کارشناسان محترم در جهت تولید کارنامه کیفی توصیفی مدارس ابتدایی منجر به کسب رضایت آموزش و پرورش تبریز و همچنین مدارس کاربر این سیستم  شده است.  

یکی از پرکاربردترین گزارشات مورد استفاده در مدارس, بخش کارنامه ها, کارنامه های ارزیابی مستمر دبیرستانی و کیفی ابتدایی است که می توانید آن را در هر بازه زمانی مورد نظر با هر نوع گزینش دلخواهی تهیه و چاپ نمایید.. در واقع برای تهیه این نوع کارنامه ، تنها کافی است بازه زمانی مورد نظر را جهت تولید کارنامه مستمر دانش آموزان تعیین نمائید. با یک کلیک نرم افزار به صورت اتوماتیک تمامی اطلاعات و نمرات کمی یا کیفی ( توصیفی ) دانش آموزان را در آن بازه زمانی مشخص جمع آوری نموده و در قالب یک کارنامه زیبا و جذاب به شما ارائه می دهد. معدل دانش آموز ، رتبه در مدرسه , رتبه در کلاس , رتبه در پایه به همراه ثبت تمامی ریزنمرات اخذ شده در بازه زمانی مشخص شده و مدنظر معاون محاسبه می گردد و میانگین نمرات تک تک دانش آموزان به صورت نموداری  نیز قابل مشاهده است که والدین پس از دریافت کارنامه فرزندانشان می توانند نظرات و پیشنهادات خود را بنویسند.   همچنین تمامی کارنامه های مستمر به همراه محاسبه رتبه ها و نمودارهای رشد  و مقایسه ای داشن آموزان بر روی وب سایت مدارس نیز قابل مشاهده هستند. این کارنامه ها برخلاف سایر وب سایت های معمول به صورت کاملاً گرافیکی و حرفه ای هستند.                

               

کارنامه سه ماهه  مدارس

یکی دیگر از کارنامه های پرطرفدار مدارس کارنامه های ارزیابی مستمر 3 ماهه کمی و کیفی (توصیفی ) می باشد. نرم افزار مدیریت هوشمند توانا تنها نرم افزاری است که تا کنون توانسته است هر گونه کارنامه  کمی و توصیفی ( کیفی ) که مورد نیاز مدارس است را با انعطاف پذیری بسیار بالا و کامل تولید نماید که قطعاً این امر باعث سهولت ، افزایش سرعت ، و دقت کار معاونین محترم مدارس و رضایتمندی مدیران و اولیاء دانش آموزان و نیز بهبود عملکرد فرزندانشان می گردد. در نهایت به سادگی تنها با کلیک صدها کارنامه به صورت رنگی و یا سیاه - سفید آماده چاپ می باشد. 

نکته جالب در مورد نرم افزار مدیریت مدرسه توانا این است که در هنگام ثبت نمرات دانش آموزان در سیستم نیاز به اینترنت یا اینترانت ندارید. بنابراین می توان پس از وارد نمودن کلیه نمرات در سیستم  با خیالی آسوده در هر زمان که به اینترنت دسترسی پیدا نمودید کلیه اطلاعات را با یک کلیک به روی وب سایت ارسال نمایید تا از طریق پورتال مدرسه نیز این نمرات قابل مشاهده توسط والدین دانش آموزان باشد.

کارنامه تحصیلی کمی و کیفی (توصیفی ) نوبت اول و دوم

یکی از کارنامه های اصلی مورد نیاز هر مدرسه ای کارنامه ارزشیابی تحصیلی نوبت اول و دوم است که با یک کلیک تمامی کارنامه ها مطابق با ضوابط تولید خواهد شد. 

کارنامه ارزشیابی کیفی ( توصیفی ) و کمی
تمامی ریز نمرات دانش آموزان
 برای تک تک دروس
در هر بازه زمانی دلخواه
به همراه تاریخ دریافت نمرات را می توان مشاهده و چاپ نمایید. در صورتی که نیاز به تهیه گزارش از لیست جزئیات نمرات دانش آموزان مدارس دارید می توانید از این آیتم کمک بگیرید.

کارنامه خلاصه نمرات کیفی و کمی دانش آموزان به تفکیک درس و ماه

در این نوع کارنامه هر دانش آموز میانگین ماهانه نمرات تک تک دروس خود را در تک تک ماه های سال دریافت می نماید.

 کارنامه درصدی نمرات ماهانه به تفکیک کلاس و درس

در این نوع کارنامه میانگین نمرات ماهانه در تک تک دروس و تک تک ماه های سال به صورت درصدی در هر کلاس مشخص می گردد.

 کارنامه کمی و کیفی ماهانه به تفکیک درس همراه با نمودار معدل

در این نوع کارنامه میانگین ماهانه نمرات دانش آموزان را با ذکر جزییات بیشتری به همراه نمودارهای مربوطه نشان می دهد. این جزییات شامل : رتبه درسی ، معدل ، معدل کلاسی ، جمع نمرات ، معدل ماهانه ، معدل کل دانش آموز ، معدل دانش آموزان کلاس ، نمودار میانگین نمرات ماهانه بر حسب درس و بر حسب ماه می باشد.

 درصد قبولی نوبت اول و دوم دانش آموزان به تفکیک درس و کلاس

در این نوع کارنامه درصد قبولی دانش آموزان در نوبت اول و دوم  برای کلاس های مورد نظر و تک تک دروس محاسبه خواهد شد.

درصد قبولی ماهانه به تفکیک کلاس و درس

 درصد قبولی ماهانه مدرسه به تفکیک کلاس 

نمودارهای مقایسه ای پرسنل برای مدیران

نرم افزار مدرسه توانا دارای بخشی جهت مقایسه جامع پرسنل می باشد تا دانش آموزان هر یک از معلمان را در هر دوره مورد نظر و برای هر درس مورد نظر مقایسه نمایند. همچنین مدیریت می تواند بر اساس پیشرفت  تحصیلی دانش آموزان و یا افت تحصیلی آنها برای هر یک از معلمان تصمیمات مدیریتی لازم را اتخاذ نماید. به عنوان مثال می توانید عملکرد پرسنل را در درس مورد نظر در پایه خاصی از طریق نمودارهای نرم افزار ارزیابی نمائید.

نمودار مقایسه ای معلم کلاس به تفکیک درس
نمودار مقایسه ای معلم کلاس به تفکیک معلم
نمودار مقایسه ای معلم درس به تفکیک درس
نمودار مقایسه ای معلم درس به تفکیک معلم
نمودار مقایسه ای معلم پایه به تفکیک پایه
نمودار مقایسه ای پایه به تفکیک معلم
نمودار مقایسه ای معلم پایه به تفکیک پایه
نمودار مقایسه ای معلم به تفکیک کلاسدانلود رایگان دموی نرم افزار کارنامه مدارس هوشمند توانا
مطالب مرتبط

نرم افزار حضور و غیاب هوشمند دانش آموزان و پرسنل ویژه مدارس
 نرم افزار حضور و غیاب هوشمند دانش آموزان ویژه سرویس مدارس 
نرم افزار طراحی، تهیه، صدور و چاپ کارنامه های مدارس ابتدایی و دبیرستان 
نرم افزار ویژه ارسال sms هوشمند ویژه مدارس
نرم افزار زنگ هوشمند مدارس
نرم افزار اندروید مدیریت مدارس
وب سایت هوشمند مدارس